Aktualności

2022-09-12

Ubezpieczenie to nie tylko OC!

Ubezpieczenie samochodu, to nie tylko obowiązkowe OC!
Dobierz dodatkowe warianty ubezpieczenia! I śpij spokojnie!
Ubezpieczenia komunikacyjne
- OC
- AC
- Od Kradzieży
- Ochrona Szyb i Opon
- Assistance
- NNW i wiele więcej!

Wystarczy zadzwonić do jednego z biur Viviamo w całej Polsce!

Więcej

2022-09-06

Ubezpiecz dziecko!

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka? Z Pakietem OŚWIATA możesz to zrobić już dzisiaj!
Ubezpieczenie to jest odpowiednie dla Ciebie, jeśli:
* Troszczysz się o zdrowie i życie swojego dziecka na każdym etapie dorastania - ubezpieczenie NW możesz kupić w każdym momencie
* Twoje dziecko jest aktywne i każdego dnia spełnia swoje pasje- możesz dopasować ubezpieczenie do codziennych potrzeb dziecka
* Często wyjeżdżasz z rodziną na wakacje, ferie, długie weekendy czy zagraniczne wyjazdy - ochrona Twojego dziecka trwa nieprzerwanie przez 24h
Dowiedz się więcej o Pakiecie OŚWIATA w biurach VIVIAMO w całej Polsce
Dopasuj ubezpieczenie do potrzeb swojego dziecka i pomóż mu bezpiecznie kroczyć przez życie każdego dnia!

Więcej

2022-09-01

Fantastyczny start biura w Szczecinie!

To zaledwie chwila jak widzieliśmy się na otwarciu biura w Szczecinie, a jesteśmy ponownie z gratulacjami! Klaudia Lipska i Przyjaciele zaskoczyła nas ogromnie! Ciężka praca, ogromne zaangażowanie i niesamowity kontakt z klientem daje fantastyczne efekty! Klaudia tak trzymaj!

Więcej

2022-08-19

Ubezpieczenia szkolne w VIVIAMO

Czas na wielki powrót do szkoły!
Nie czekaj na wrzesień!
Zastanawiałeś się jak chronić swoje dziecko przed nieprzewidzianymi zdarzeniami w szkole? Pamiętaj, szkoła już nie ma obowiązku ubezpieczać swoich uczniów. Wybierając dla niego najlepsze NNW Szkolne na rynku.
Gdzie takie znajdziesz? Oczywiście w Naszych biurach w całej Polsce!
Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Więcej

2022-08-17

Apteczka samochodowa w aucie.

Choć w Polsce nie ma przepisów regulujących co powinno się znaleźć w apteczce samochodowej, to często zestawy pierwszej pomocy spełniają europejską normę DIN 13164. Zgodnie z nią, w apteczce warto posiadać:

Więcej

2022-08-16

Biura VIVIAMO przyjazne najmłodszym

Biura VIVIAMO zostały specjalnie zaprojektowane tak aby zawarcie ubezpieczenia było w miłej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy wraz z najmłodszymi, a gwarantujemy, że nie będą się nudzić.

Więcej

2022-08-12

Bardzo miłe odwiedziny!

Bardzo dziękujemy za odwiedziny!
Viviamo Ubezpieczamy Szczekociny czyli Edyta i Krzysztof w drodze na urlop odwiedzili nas w Gorzowie ! Rozmowy, kawa i szkolenie.
Było nam bardzo miło ! A ubezpieczenie podróżne i motocykla tylko w Viviamo

Więcej

2022-07-25

Nowe Biuro VIVIAMO w Szczecinie

Jesteśmy w Szczecinie!
Z dumą ogłaszamy, że Viviamo Ubezpieczamy Szczecin Klaudia Lipska już otwarte!
To było fantastyczne wydarzenie! Łzy wzruszenia i szczęścia oraz niesamowita energia Klaudii sprawiły, że jesteśmy ogromnie dumni, że jesteście już z nami w Viviamo

Więcej

2022-07-13

Każdego dnia ubezpieczamy

Każdego dnia dbamy o siebie i swoją rodzinę.
Organizacja leczenia za granicą,
Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek ciężkich chorób,
Wsparcie na wypadek na utraty sprawności w życiu codziennym,
Finansowe wsparcie po operacji chirurgicznej,
Wsparcie po śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku,
Wsparcie po śmierci wskutek wypadku komunikacyjnego,
Wsparcie po złamaniu kości wskutek nieszczęśliwego wypadku,
Wsparcie po złamaniu kości wskutek nieszczęśliwego wypadku,
Wsparcie w razie ciężkiej choroby dziecka,
Wsparcie w razie leczenia szpitalnego dziecka,
Wsparcie na wypadek operacji chirurgicznych dziecka.

Więcej

2022-06-30

Nowe biuro VIVIAMO w Myślenicach

Miło nam poinformować, że do naszej Viviamowej rodziny dołączył Pan Dariusz Włoch.
Profesjonalizm, zaangażowanie sprawiają, że zakup ubezpieczenia będzie perfekcyjny.
Zapraszamy do Viviamo Myślenice po najlepsze ubezpieczenia!

Więcej

2022-06-28

Partnerom oferujemy wartości dodane

Prezentacja nowości produktowych, sprzedażowych oraz omówienie wyzwań w kanale multiagencyjnym


Rozwój Internetu, pandemia czy nagłe zmiany pogody na skutek ocieplenia klimatu to jedne z wielu czynników stawiających dla branży ubezpieczeniowej ogromne wyzwania. Wymagają one od nas wielu zmian w prowadzonej działalności i podejściu nas, agentów, do sprzedaży ubezpieczeń.
Czasy, w których agent oczekuje na klienta siedząc za biurkiem, odchodzą powoli do lamusa. Zaczęła się era aktywnego poszukiwania klientów. Ale jak zrobić to mądrze i skutecznie?
W dzisiejszym świecie media społecznościowe to bardzo cenne źródło pozyskiwania klientów, w dodatku ich moc systematycznie rośnie. Agent ubezpieczeniowy, który poważnie zainteresuje się mediami portalami społecznościowymi może tylko zyskać, a rynek chętnie pochłonie nowego użytkownika.
Zaznajomienie się z mediami nawet dla największego laika wcale nie jest skomplikowane. Należy tylko zrozumieć mechanizm i być konsekwentnym, a wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne.
Minimum zaangażowania może się szybko odpłacić. Dla agentów, którzy nie mają czasu zajmować się social mediami mamy proste rozwiązanie - współpraca z multiagencją VIVIAMO to idealne rozwiązanie Dla naszych Partnerów co miesiąc przygotowujemy kompletny zestaw materiałów do publikacji w Internecie. Ważne jest to, że treści przekazywane w takiej formie są proste i czytelne dla zwykłego odbiorcy. Posty są idealnie dobrane do aktualnych potrzeb rynku i powstają też na bazie sprzedawanych w danym miesiącu ubezpieczeń, tworząc tym samym idealną siatkę sprzedaży na cały rok. Zawierają też w sobie odpowiednie formaty, grafiki i słowa.
Coraz więcej klientów sprawdza również agentów ubezpieczeniowych w wyszukiwarce, czy mediach społecznościowych. Od tego, jakie informacje znajdą w sieci, często zależy ich chęć nawiązania współpracy. Ale nie tylko klient indywidualny, bo sprawdzanie opinii stało się również popularne przez sektor biznesu.
Agent powinien traktować profile społecznościowe jako miejsce do budowania swojej wiarygodności i solidnych filarów swojej firmy. Jeśli potencjalny klient zaufa wizerunkowi agenta z Internetu, to jesteśmy już bardzo blisko sprzedaży ubezpieczenia.
Świat wirtualny dostarcza nam obecnie bardzo różne portale społecznościowe. Warto dopasować swój profil pod potencjalnych odwiedzających. Inna grupa klientów poszukuje agenta ubezpieczeniowego na LinkedInie, a inni na Instagramie czy Facebooku.
Jednym z kluczowych założeń dobrze prosperującej strony jest nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami. Społeczność w Internecie to miejsce, w którym rozmawia się na każdy temat, w tym ten dotyczący ubezpieczeń. Znaleźć w nich można grupy dedykowane np. agentom ubezpieczeniowym, gdzie można dzielić się swoimi doświadczeniami.
Dobrym rozwiązaniem jest też aktywność w miejscach, które nie są bezpośrednio związane z samymi ubezpieczeniami. Dla przykładu grupa dotycząca firm transportowych będzie idealna jako nośnik treści dla ubezpieczeń komunikacyjnych.
Takie działania pozwolą nie tylko na pozyskanie nowych klientów, ale również na zbudowanie długotrwałych relacji z obecnymi, poprzez proponowanie dodatkowych ubezpieczeń. Rozmawiając z klientem, nie powinniśmy obawiać się pytać klienta o jego potrzeby i oferować inne produkty, na wzór stawiając sobie pracowników stacji paliw, którzy świetnie opanowali „cross-selling”. Nie ma dziś odwrotu od sprzedaży ubezpieczeń na życie czy ubezpieczeń zdrowotnych. Ubezpieczenia mieszkań, domów i konieczność posiadania OC w życiu prywatnym, powinny również stanowić podstawowy element każdej rozmowy z klientem. W VIVIAMO nasi Partnerzy mogą liczyć na wsparcie szkoleniowe i merytoryczne naszych pracowników, którzy poprowadzą agenta przez cały proces sprzedaży w tych produktach.
Efekty sprzedażowe można uzyskać poprzez skuteczną pracę na bazie swoich klientów. Do tego niezbędne jest dobry system CRM i o to również zadba VIVIAMO. Już niedługo udostępnimy swoim agentom nowe narzędzie do efektywnego zarządzania swoją bazą klientów i co ważne, do analizy potrzeb klienta.
Ważnym aspektem jest też budowanie wizerunku wśród lokalnych klientów. Powrót po pandemii do udziału w imprezach plenerowych organizowanych przy okazji chociażby obchodów rocznic ważnych wydarzeń dla miast, pozwala agentowi na pokazanie swojej marki i zbliżenie się do klientów. VIVIAMO wspiera agenta w takim przedsięwzięciu i wspólnie aktywnie uczestniczymy w imprezach.
To jedna z wielu wartości dodanych, które oferowane są przez VIVIAMO naszym partnerom. Rozwijamy się dynamicznie, o czym świadczą efekty w postaci zwiększającej się liczby partnerów franczyzowych. Jesteśmy w przededniu podpisania 110 umowy, a wielu z naszych obecnych franczyzobiorców otwiera kolejne biuro VIVIAMO. Utwierdza nas to w tym, że nasz czerwony brand to właściwy kierunek rozwoju, a pośrednicy postrzegają nas jako silnego i stabilnego partnera w biznesie.

Więcej

2022-06-27

Nowe biuro w Łomży

Viviamo Łomża już otwarte
Kolejny punkt Viviamo zdecydowali się poprowadzić Państwo Zysk
Otwarcie każdego nowego punktu wiąże się dla nas z niesamowitymi emocjami, ale jesteśmy też bardzo dumni. Wierzymy, że wspólnie osiągniemy wielki sukces!

Zapraszamy do VIVIAMO

Więcej

2022-06-27

Biuro Viviamo Ubezpieczamy w Szczecinie!

Już jest! Pierwsze biuro Viviamo w Szczecinie :-)
Biuro prowadzone przez same kobiety, które z pasją i zaangażowaniem zajmują się ubezpieczeniami od lat.
Ich doświadczenie zapewni Państwu komfort obsługi i pewność że Wasze ubezpieczenie jest dostosowane do Państwa potrzeb.
Zapraszamy do biura przy ul. Mickiewicza 121 A

Więcej

2022-05-16

5 lat razem

To już 5 lat razem !
Viviamo Ubezpieczamy - Guzik - Opalenica/Lwówek/Buk z pełnym zaangażowaniem pracują z nami już 5 lat. Zawsze gotowi do pomocy i wytrwale dążący do celu, a przy tym przedsiębiorczy i zawsze uśmiechnięci .
Życzymy kolejnych wspaniałych lat pod szyldem Viviamo

Więcej

2022-05-06

Europejski Dzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Europejski Dzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

6 maja to Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Został on ustanowiony przez Komisję Europejską i ma na celu zwrócenie uwagi na kwestie bezpieczeństwa na drodze. To część strategii, zmierzającej do zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych w całej Unii Europejskiej

Zapraszamy do biur VIVIAMO w całej Polsce.

Więcej

2022-04-29

VIVIAMO - szkolenia z Pierwszej Pomocy

W ubiegłym tygodniu dzięki Viviamo Dębno Natalia Demczyna miało miejsce kolejne spotkanie z ratownikiem medycznym. Tym razem odwiedziliśmy Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dębnie.
Uczestnicy pod okiem ratownika medycznego Robert Sołtys mogli sami spróbować swoich sił w udzielaniu pomocy drugiej osobie. Przeszkoleni zostali z zasad i przepisów obowiązujących Nas do udzielenia pomocy gdy jesteśmy świadkami wypadku, zasłabnięcia czy innych sytuacji losowych.
Każdy uczestnik chętnie brał udział w szkoleniu, a my jesteśmy ogromnie dumni z zaangażowanie w całą akcję.
Dziękujemy raz jeszcze Viviamo Dębno Natalia Demczyna

Więcej
Samochód

Samochód

Życie

Życie

Podróże

Podróż

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Zdrowie

Zdrowie

Biznes

Biznes

Role

Rolne