Planujesz otwarcie własnego biura ubezpieczeniowego?
A może chciałbyś tylko odświeżyć własne biuro?

Świetnie trafiłeś!

Obejrzyj krótki film, a następnie zapoznaj się ze szczegółami oferty współpracy. Aranżacja biur jest jednym z czynników sukcesu Viviamo.

bwa

Twoje biuro - nasz projekt

W Viviamo Twoje biuro powstanie w znacznym stopniu na koszt Franczyzodawcy. Przygotujemy dla Ciebie i sfinansujemy projekt i wizualizację. Wyposażymy lokal w biurko, szafę i kontener. Udostępnimy w plakaty z ramkami, ulotki dedykowane specjalnie dla Ciebie, segregatory i teczki z logo, papier firmowy, koperty. Całość wykończymy dużym logo oraz donicą, która jest stałym elementem wystroju biur VIVIAMO UBEZPIECZAMY. Nasze placówki są zaprojektowane z myślą o komforcie Klienta. To sprawia, że budzą zaufanie budując wizerunek silnej i solidnej marki, której warto powierzyć swoją swoje bezpieczeństwo.

Reklama

W ramach współpracy zaprojektujemy oraz sfinansujemy wykonanie i montaż podświetlanej reklamy zewnętrznej. Teraz już Twojego lokalu nie da się ominąć. Wysokiej jakości kaseton zwróci uwagę na Twoje własne biuro ubezpieczeń. Sprawdź sam, ile zyskujesz i jednocześnie zaoszczędzasz. Wiemy, że wydatki inwestycyjne często wstrzymują decyzję o rozwoju biznesu. Chcemy, żebyś podjął korzystną decyzję i rozwijał biznes WSPÓLNIE z NAMI.

bwa

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pozostaw nam swoje dane, a nasi specjaliści skontaktują się niezwłocznie i odpowiedzą na wszystkie pytania.