Aktualności
2021-12-10

Dziennik Ubezpieczeniowy o 100 biurze VIVIAMO UBEZPIECZAMY!

 
Viviamo: 100 biur

  • Od początku pandemii Viviamo niemal potroiło liczbę biur w Polsce
  • Sieć promuje najwyższy standard obsługi klientów w doradztwie ubezpieczeniowym

 

Viviamo, multiagencja z Gorzowa Wielkopolskiego, otworzyła w środę swoje 100. biuro. Będzie prowadzone przez Magdalenę Migoń z Grodkowa na Opolszczyźnie.

Viviamo to franczyzowy projekt powstałej w 2001 roku Lubuskiej Grupy Kapitałowej, założonej przez Jarosława Łonia, dotychczasowego prezesa. LGK to ponad 4 tys. agentów w całej Polsce. Z kolei rozpoczęty w 2013 roku projekt franczyzowy, ze wspólnymi standardami i charakterystycznym brandingiem, przyniósł do początku 2020 roku otwarcie 36 biur. Przez okres pandemii potrojono niemal liczbę partnerów otwierając właśnie teraz 100. biuro. Firma dziękuje wszystkim franczyzobiorcom oraz Magdzie Leja, regionalnej dyrektor sprzedaży, która finalizowała rozmowy i podpisała tę ostatnią umowę. Za sukces odpowiada też na pewno Laura Byczkowska, dyrektor finansowa Viviamo i Viceprezes Spółki.

"LGK było zawsze, i na pewno jest nadal, jednym z najlepiej ocenianych agregatorów. Jasne przywództwo, jasny kierunek, jasne standardy. Viviamo Ubezpieczamy, bo może w komentarzu użyjmy pełnej marki handlowej, z którą pokazują się klientom, to była wisienka na torcie. Jak widać wisienka coraz większa. Właściwie już nie wisienka, ale dalej nawiązując do kolorów, już spore, czerwone jabłuszko..

A też bardziej poważnie niż o wisience i jabłuszku... mamy piękny przykład zmian i transformacji polskiego rynku multiagencyjnego. Gdzie jakość, wizerunek, wsparcie, standardy nie tylko zaczynają, ale po prostu mają znaczenie. W trudnym czasie. A może zwłaszcza w trudnym czasie!

I zupełnie poważnie... gratulacje dla całego zespołu! I franczyzobiorców, którzy tworzą sieć, i franczyzodawcy, który ją kształtuje!"

Marcin Z. Broda

Redaktor naczelny


Samochód

Samochód

Życie

Życie

Podróże

Podróż

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Zdrowie

Zdrowie

Biznes

Biznes

Role

Rolne