Aktualności

2022-06-30

Nowe biuro VIVIAMO w Myślenicach

Miło nam poinformować, że do naszej Viviamowej rodziny dołączył Pan Dariusz Włoch.
Profesjonalizm, zaangażowanie sprawiają, że zakup ubezpieczenia będzie perfekcyjny.
Zapraszamy do Viviamo Myślenice po najlepsze ubezpieczenia!

Więcej

2022-06-28

Partnerom oferujemy wartości dodane

Prezentacja nowości produktowych, sprzedażowych oraz omówienie wyzwań w kanale multiagencyjnym


Rozwój Internetu, pandemia czy nagłe zmiany pogody na skutek ocieplenia klimatu to jedne z wielu czynników stawiających dla branży ubezpieczeniowej ogromne wyzwania. Wymagają one od nas wielu zmian w prowadzonej działalności i podejściu nas, agentów, do sprzedaży ubezpieczeń.
Czasy, w których agent oczekuje na klienta siedząc za biurkiem, odchodzą powoli do lamusa. Zaczęła się era aktywnego poszukiwania klientów. Ale jak zrobić to mądrze i skutecznie?
W dzisiejszym świecie media społecznościowe to bardzo cenne źródło pozyskiwania klientów, w dodatku ich moc systematycznie rośnie. Agent ubezpieczeniowy, który poważnie zainteresuje się mediami portalami społecznościowymi może tylko zyskać, a rynek chętnie pochłonie nowego użytkownika.
Zaznajomienie się z mediami nawet dla największego laika wcale nie jest skomplikowane. Należy tylko zrozumieć mechanizm i być konsekwentnym, a wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne.
Minimum zaangażowania może się szybko odpłacić. Dla agentów, którzy nie mają czasu zajmować się social mediami mamy proste rozwiązanie - współpraca z multiagencją VIVIAMO to idealne rozwiązanie Dla naszych Partnerów co miesiąc przygotowujemy kompletny zestaw materiałów do publikacji w Internecie. Ważne jest to, że treści przekazywane w takiej formie są proste i czytelne dla zwykłego odbiorcy. Posty są idealnie dobrane do aktualnych potrzeb rynku i powstają też na bazie sprzedawanych w danym miesiącu ubezpieczeń, tworząc tym samym idealną siatkę sprzedaży na cały rok. Zawierają też w sobie odpowiednie formaty, grafiki i słowa.
Coraz więcej klientów sprawdza również agentów ubezpieczeniowych w wyszukiwarce, czy mediach społecznościowych. Od tego, jakie informacje znajdą w sieci, często zależy ich chęć nawiązania współpracy. Ale nie tylko klient indywidualny, bo sprawdzanie opinii stało się również popularne przez sektor biznesu.
Agent powinien traktować profile społecznościowe jako miejsce do budowania swojej wiarygodności i solidnych filarów swojej firmy. Jeśli potencjalny klient zaufa wizerunkowi agenta z Internetu, to jesteśmy już bardzo blisko sprzedaży ubezpieczenia.
Świat wirtualny dostarcza nam obecnie bardzo różne portale społecznościowe. Warto dopasować swój profil pod potencjalnych odwiedzających. Inna grupa klientów poszukuje agenta ubezpieczeniowego na LinkedInie, a inni na Instagramie czy Facebooku.
Jednym z kluczowych założeń dobrze prosperującej strony jest nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami. Społeczność w Internecie to miejsce, w którym rozmawia się na każdy temat, w tym ten dotyczący ubezpieczeń. Znaleźć w nich można grupy dedykowane np. agentom ubezpieczeniowym, gdzie można dzielić się swoimi doświadczeniami.
Dobrym rozwiązaniem jest też aktywność w miejscach, które nie są bezpośrednio związane z samymi ubezpieczeniami. Dla przykładu grupa dotycząca firm transportowych będzie idealna jako nośnik treści dla ubezpieczeń komunikacyjnych.
Takie działania pozwolą nie tylko na pozyskanie nowych klientów, ale również na zbudowanie długotrwałych relacji z obecnymi, poprzez proponowanie dodatkowych ubezpieczeń. Rozmawiając z klientem, nie powinniśmy obawiać się pytać klienta o jego potrzeby i oferować inne produkty, na wzór stawiając sobie pracowników stacji paliw, którzy świetnie opanowali „cross-selling”. Nie ma dziś odwrotu od sprzedaży ubezpieczeń na życie czy ubezpieczeń zdrowotnych. Ubezpieczenia mieszkań, domów i konieczność posiadania OC w życiu prywatnym, powinny również stanowić podstawowy element każdej rozmowy z klientem. W VIVIAMO nasi Partnerzy mogą liczyć na wsparcie szkoleniowe i merytoryczne naszych pracowników, którzy poprowadzą agenta przez cały proces sprzedaży w tych produktach.
Efekty sprzedażowe można uzyskać poprzez skuteczną pracę na bazie swoich klientów. Do tego niezbędne jest dobry system CRM i o to również zadba VIVIAMO. Już niedługo udostępnimy swoim agentom nowe narzędzie do efektywnego zarządzania swoją bazą klientów i co ważne, do analizy potrzeb klienta.
Ważnym aspektem jest też budowanie wizerunku wśród lokalnych klientów. Powrót po pandemii do udziału w imprezach plenerowych organizowanych przy okazji chociażby obchodów rocznic ważnych wydarzeń dla miast, pozwala agentowi na pokazanie swojej marki i zbliżenie się do klientów. VIVIAMO wspiera agenta w takim przedsięwzięciu i wspólnie aktywnie uczestniczymy w imprezach.
To jedna z wielu wartości dodanych, które oferowane są przez VIVIAMO naszym partnerom. Rozwijamy się dynamicznie, o czym świadczą efekty w postaci zwiększającej się liczby partnerów franczyzowych. Jesteśmy w przededniu podpisania 110 umowy, a wielu z naszych obecnych franczyzobiorców otwiera kolejne biuro VIVIAMO. Utwierdza nas to w tym, że nasz czerwony brand to właściwy kierunek rozwoju, a pośrednicy postrzegają nas jako silnego i stabilnego partnera w biznesie.

Więcej

2022-06-27

Nowe biuro w Łomży

Viviamo Łomża już otwarte
Kolejny punkt Viviamo zdecydowali się poprowadzić Państwo Zysk
Otwarcie każdego nowego punktu wiąże się dla nas z niesamowitymi emocjami, ale jesteśmy też bardzo dumni. Wierzymy, że wspólnie osiągniemy wielki sukces!

Zapraszamy do VIVIAMO

Więcej

2022-06-27

Biuro Viviamo Ubezpieczamy w Szczecinie!

Już jest! Pierwsze biuro Viviamo w Szczecinie :-)
Biuro prowadzone przez same kobiety, które z pasją i zaangażowaniem zajmują się ubezpieczeniami od lat.
Ich doświadczenie zapewni Państwu komfort obsługi i pewność że Wasze ubezpieczenie jest dostosowane do Państwa potrzeb.
Zapraszamy do biura przy ul. Mickiewicza 121 A

Więcej

2022-05-16

5 lat razem

To już 5 lat razem !
Viviamo Ubezpieczamy - Guzik - Opalenica/Lwówek/Buk z pełnym zaangażowaniem pracują z nami już 5 lat. Zawsze gotowi do pomocy i wytrwale dążący do celu, a przy tym przedsiębiorczy i zawsze uśmiechnięci .
Życzymy kolejnych wspaniałych lat pod szyldem Viviamo

Więcej

2022-05-06

Europejski Dzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Europejski Dzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

6 maja to Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Został on ustanowiony przez Komisję Europejską i ma na celu zwrócenie uwagi na kwestie bezpieczeństwa na drodze. To część strategii, zmierzającej do zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych w całej Unii Europejskiej

Zapraszamy do biur VIVIAMO w całej Polsce.

Więcej

2022-04-29

VIVIAMO - szkolenia z Pierwszej Pomocy

W ubiegłym tygodniu dzięki Viviamo Dębno Natalia Demczyna miało miejsce kolejne spotkanie z ratownikiem medycznym. Tym razem odwiedziliśmy Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dębnie.
Uczestnicy pod okiem ratownika medycznego Robert Sołtys mogli sami spróbować swoich sił w udzielaniu pomocy drugiej osobie. Przeszkoleni zostali z zasad i przepisów obowiązujących Nas do udzielenia pomocy gdy jesteśmy świadkami wypadku, zasłabnięcia czy innych sytuacji losowych.
Każdy uczestnik chętnie brał udział w szkoleniu, a my jesteśmy ogromnie dumni z zaangażowanie w całą akcję.
Dziękujemy raz jeszcze Viviamo Dębno Natalia Demczyna

Więcej

2022-04-21

Odnawialne źródła energii

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii ma mnóstwo
zalet.
Troszczysz się o środowisko, żyjesz w zgodzie z naturą,
płacisz niższe rachunki... By mieć pewność, że Twoja
inwestycja się opłaci, warto pójść o krok dalej.
Ochroną możesz objąć urządzenia do wytwarzania energii np. w Twoim domu, w budynkach gospodarczych lub w ogrodzie.

Co możesz ubezpieczyć:
• Instalacje fotowoltaiczne
• Instalacje solarne
• Pompy ciepła

Serdecznie zapraszamy do biur VIVIAMO w całej Polsce

Więcej

2022-04-15

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei oraz miłości. Pogodnego nastroju, oraz najwspanialszych rodzinnych spotkań, wśród rodziny i najbliższych przyjaciół
Życzy zespół VIVIAMO

Więcej

2022-04-14

Nowe biuro VVIVIAMO W Miliczu

Viviamo w MILICZU - już otwarte

Zapraszamy do nowo otwartego biura w MILICZU/Sławoszowice na Łąkowej 17 gdzie czeka na Was Lidia Basak, która opierając się na wieloletnim doświadczeniu znajdzie najlepszą ofertę ubezpieczeniową.

W ofercie ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych

Zapraszamy do współpracy z Viviamo

Działając razem możemy więcej!

#ubezpieczeniemaznaczenie #viviamo #ubezpieczenia

Więcej

2022-04-12

Viviamo wspiera młodych piłkarzy

Junior Różanki w czerwonych barwach VIVIAMO
Ogólnopolski Wielkanocny Halowy Turniej w hali Szkoły Podstawowej Nr 20 w Gorzowie przeszedł już do historii.
Brawa dla wszystkich zawodników za bardzo dobrą grę w piłkę.
Naprawdę w każdym meczu było dużo emocji i bramek. A my wspieramy młode talenty i życzymy dalszych sukcesów.
Dziękujemy, że byliście z nami.

Więcej

2022-04-01

Nowe biuro VIVIAMO w KALISZU

Viviamo w KALISZU - już otwarte
Zapraszamy do nowo otwartego biura w Kaliszu na ulicy Konopnickiej 3-5/28 gdzie czeka na Was Ewa Domagalska, która swoim doświadczeniem i wiedzą zaproponuje najlepsze ubezpieczenie.
W ofercie ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych
Zapraszamy do współpracy z Viviamo
Działając razem możemy więcej!
#ubezpieczeniemaznaczenie #viviamo #ubezpieczenia

Więcej

2022-03-30

Ubezpieczenie dla osób przybywających z Ukrainy dostępne w Viviamo

W biurach Viviamo dostępne jest krótkoterminowe ubezpieczenie OC dla wszystkich przybywających z Ukrainy do Polski.
To obowiązkowe ubezpieczenie, które dotyczy odpowiedzialności cywilnej osoby kierującej ubezpieczonym pojazdem, która wyrządzi szkodę osobom trzecim.
Ubezpieczenie będzie bezpłatne dla osób przyjeżdżających z objętej wojną Ukrainy i będzie obowiązywało 30 dni.

Więcej

2022-03-30

Już wkrótce kolejne biuro VIVIAMO w Łomży.

Spieszymy z informacją, o kolejnym biurze VIVIAMO w ŁOMŻY!!!
To świetna wiadomość ponieważ im więcej czerwonych V na mapie Polski tym więcej zadowolonych klientów.
Już wkrótce więcej informacji...

Więcej

2022-03-25

NOWE BIURO VIVIAMO W Strzelcach Krajeńskich

Miło nam poinformować, że do naszej Viviamowej rodziny dołączyła zawsze uśmiechnięta Agnieszka i nowe biuro VIVIAMO w Strzelcach Krajeńskich.

Mamy nadzieję, że lokalizacja nowej placówki ułatwi kontakt wszystkim naszym klientom oraz zachęci nowych do odwiedzenia i skorzystania z oferty.

TY również możesz z nami współpracować. Napisz lub zadzwoń. Czekamy właśnie na Ciebie!

Więcej
Samochód

Samochód

Życie

Życie

Podróże

Podróż

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Zdrowie

Zdrowie

Biznes

Biznes

Role

Rolne