Produkty

Ubezpieczenie turystyczne i podróżne

W trakcie planowania wakacji myślisz pewnie głównie o ciekawych miejscach, które warto zobaczyć, słonecznej pogodzie lub szaleństwach na śnieżnym stoku. Czy warto sobie psuć ten wyjątkowy czas niespodziewanymi zdarzeniami takimi jak zaginięcie bagażu, złamanie, zwichnięcie czy opóźnienie, a nawet odwołanie samolotu? Takich przypadków nie można przewidzieć, ale zdecydowanie można uniknąć nieprzyjemności związanych z dodatkowymi kosztami, wykupując odpowiednie ubezpieczenie w podróży. Umowa z agencją pokryje koszty opieki medycznej (nawet w najdalszym zakątku świata), zwróci pieniądze za zagubiony bagaż czy wesprze w przypadku skradzionej kamery lub odwołanej wycieczki.

Ubezpieczenie turystyczne - pewność przez całą podróż

Zapewnij ochronę sobie i swoim najbliższych w trakcie całego urlopu. Polisa zadba o Ciebie, gdy będziesz wypoczywał, zwiedzał lub pracował, a także brał udział w różnego rodzaju aktywność. Pozwoli Ci również uzyskać zwrot za koszty biletu w przypadku choroby lub szkody.

Znajdziemy dla Ciebie pakiet w pełni dopasowany do Twoich potrzeb. Pełna ochrona Ciebie i Twoich bliskich jako turystów – zapewniona!

Jestem zainteresowany ubezpieczeniem